Kryzys finansowy

Kryzysy finansowe pojawiają się czy tego chcemy czy nie, i nie jest właściwym pytaniem czy nastąpi kolejny ale raczej kiedy?
Kryzys związany z utratą pracy, chorobą, albo inflacją, czy kryzys ekonomiczny w skali kraju czy świata.

Zawsze można powiedzieć, „nie ma co się przejmować”, albo „jakoś to będzie”, ale czy nie lepiej jest z wyprzedzeniem reagować na ewentualne trudnosci finansowe praktycznie nic przy tym nie tracąc.

Kryzys finansowy…czyli jak się przygotować,aby się nie przejmować ?

Podczas najbliższego webinarium powiemy m.in
– o cykliczności występowania kryzysów finansowych
– o sygnałach zdradzających, że może on nadejść
– o tym jak złagodzić skutki ewentualnego kryzysu
– o tym jak uwzględnić budżet awaryjny w planowaniu domowego budżetu
– jak odkładać pieniądze na bliżej nieokreśloną czarną godzinę

Powiemy też o tym, że bycie przygotowanym na ewentualne trudności jest zgodne z ewangeliczną mądrością i wcale nie oznacza braku ufności do Boga.

Początek 9 kwietnia 2019 godzina 20.00

Zapraszamy na webinarium

Jeżeli nie jesteś jeszcze zapisany/a na cykl webinariów "Wiara i Finanse Na Plusie" to prosimy w poniższym formularzu wpisać swoje imię oraz zostawić adres emailowy, na który automatycznie zostaną przesłane dane do logowania się w pokoju konferencyjnym.

Wciskając ten przycisk wyrażasz zgodę na przesłanie powyższych informacji do organizatora eventu i kontakt w sprawie tego eventu. Powyższe dane osobowe będą przetwarzane przez Edukacja Finansowa – Wojciech Nowicki ( ul. Szkolna 33, 62-080 Tarnowo Podgórne) w celu organizacji i przeprowadzenia webinarium.